Odpowiednia pielęgnacja jest niezbędna do zachowania wartości i piękna biżuterii. Pamiętaj o kilku zasadach:

  • unikaj kontaktu kamieni, elementów złotych, srebrnych i metalu z wodą, kosmetykami, perfumami , detergentami i chlorem mogą przyczynić się one do powstania przebarwień biżuterii lub skóry w miejscu jej kontaktu z biżuterią
  • raz na jakiś czas poleruj srebro i złoto specjalnie przeznaczoną do tego ściereczką
  • Odpowiednie przechowywanie biżuterii np w miękkich woreczkach zapewni jej ochronę przed uszkodzeniem, zakurzeniem lub odbarwieniem

WARUNKI REKLAMACJI

Na naszą biżuterię obowiązuje trzy miesięczna reklamacja która nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz użytkowania niezgodnie z zasadami opisanymi powyżej.

Podczas tworzenia naszej biżuterii dokładamy wszelkich starań, żeby przy prawidłowo dobranym rozmiarze i odpowiednim użytkowaniu zgodnie z zasadami służyła Ci ona jak najdłużej. Może zdarzyć się jednak tak, że po dłuższym czasie gumka w bransoletce rozciągnie się lub pęknie.

Gdy tak się stanie odeślij, przynieś do nas biżuterię z dołączonym dowodem zakupu my damy jej drugie życie. W trakcie gwarancji usługa jest nieodpłatna, po tym okresie koszt jakichkolwiek napraw czy to żyłki czy zawieszki ustalamy indywidualnie w zależności od modelu biżuterii, ilości elementów itp.

Produkt dodany do ulubionych

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych użytkownika.