Dobierz kamień dla znaku zodiaku

Dobierz kamień dla znaku zodiaku - 

Dobierz kamień dla znaku zodiaku

Astrologia od tysięcy lat odgrywa w życiu ludzi ogromną rolę, a znacznie kamieni szlachetnych w utrzymywaniu równowagi nie maleje. Wiara w ich moc oparła się technologii i rozwojowi cywilizacji, a teraz sięgamy po nią coraz częściej. Zobacz, jak dobrać kamień dla znaku zodiaku, aby stał się on nie tylko ozdobą, ale przede wszystkim talizmanem, wprowadzającym do Twojego życia równowagę. 


Rola kamieni szlachetnych i półszlachetnych

Każdy znak ma swoje zalety i przywary. Celem kamieni jest wprowadzanie między nimi balansu, utrzymywanie zdrowych relacji, a także kształtowanie charakteru osoby, która je posiada. Biżuteria z kamieni dopasowana dla znaku zodiaku wzmacnia jedne cechy, a hamuje lub subtelnie zwalcza te, których ich właściciel chce się pozbyć.

Jak ją nosić?

Kamienie jako talizmany można przechowywać w torebce, w kieszeni w kurtce, którą nosimy codziennie. Jednak najlepsza jest biżuteria. Naszyjniki z kamieni szlachetnych, czy bransoletki znajdujące się blisko skóry ocierają się o nią, dzięki czemu silniej oddziałują

Teraz przechodzimy do meritum. Zaprezentujemy zodiakalne zalety, wady, przeanalizujemy kamienie im przypisane. Dobierz kamień dla znaku zodiaku, jakim się szczycisz. Zobacz też, co mamy Ci do zaoferowania. Wierzymy, że nasze propozycje Cię zachwycą, a z pewnością dodadzą sił i witalności.

Zapraszamy zatem. Rozsiądź się wygodnie i czytaj.


Baran - 21 marca - 19 kwietnia

To pierwszy znak w kole. Należy do trygonu Ognia. I tacy są właśnie jego przedstawiciele. Pełni sił witalnych, rozentuzjazmowani i nie do zatrzymania. Entuzjaści, którzy do każdego pomysłu i zadania podchodzą z przeświadczeniem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Energia rozpiera je przez całe życie.

Z jednej strony jest ona błogosławieństwem, z drugiej natomiast  przekleństwem. Bo to ona sprawia, że osoby spod znaku Barana szybko tracą cierpliwość i nie kończą spraw, gdy pojawią się pierwsze problemy. Są też osobami gwałtownymi i skorymi do kłótni, co też jest wynikiem rozpierającej ich witalności.

Jaspis Obrazkowy i Jaspis Dalmatyńskie wspierają osoby spod znaku Barana, Bliźniąt, Raka i Panny

Kamienie szlachetne dla Barana:

Hematyt - to bezwzględna propozycja dla Ciebie, jeśli bucha od Ciebie energia Barana. Biżuteria z hematytu nie odbierze Ci jej, a jedynie ukierunkuje. Pozwoli Ci mierzyć siły na zamiary, a do tego wytrwać w postanowieniu. Złagodzi Twój słomiany zapał, wprowadzi cierpliwość i konsekwencję w działaniu, której czasem może Ci brakować.

Jaspis - pomoże Ci powstrzymać temperament i wyciszy Twoje emocje. Łatwiej Ci będzie zachować pokój w trudnych i konfliktowych sytuacjach.

Biżuteria dla znaku zodiaku Baran od Craftmeout:

 

l  Zestaw bransoletek - kamień naturalny " Sahara "

l  Bransoletka - kamień naturalny - Jaspis "Liść" 

Byk - 20 kwietnia - 20 maja

To zupełne przeciwieństwo ognistego Barana. Spokojny i zrównoważony znak należący do trygonu Ziemi jest dokładnie taki jak ona - cierpliwy, uważny, ostrożny i powolny. Niezmordowany w swoich dążeniach. Gdy coś zacznie, konsekwentnie i z uporem kroczy do celu. Pomaga mu w tym wrodzona dyplomacja i niemal nadprzyrodzona znajomość ludziej natury.  Tak jak w życiu zawodowym jest wierny swoim planom, tak i na polu prywatnym jest lojalny i oddany, co sprawia, że Byk to idealny partner i przyjaciel.

Jednak twarde stąpanie po ziemi ma też swoje konsekwencje. Jedną z nich jest materializm, gdyż dla Byka posiadanie dóbr jest gwarancją spokoju i stabilności. Stąd też wywodzi się jego interesowność i egoizm. 

Hematyt w odcieniach złota i srebra jest idealny dla osób spod znaku Barana, a Onyks w macie i fasetowany pasuje do Lwów

Kamienie dla znaku zodiaku Byk:

Agat- choć wydaje się to niemożliwe, ten kamień wzmocni Twoją determinację i wrodzony upór w dążeniu do celu. Zapewni Ci jasność umysłu, cierpliwość i konsekwencję w dążeniu do celu.

Turmalin - jest dla Ciebie, jeśli rozwijasz swoją karierę, bierzesz na siebie liczne wyzwania. Ten kamień rozjaśni Twój umysł, wzmocni koncentrację, doda siły i cierpliwości w realizacji kolejnych zadań.

Kwarc różowy - pomoże Ci ujawnić i wzmocnić Twoją emocjonalną stronę. Zwróci Twoją uwagę na głębokie relacje zarówno z Partnerem lub Partnerką, a także zwiększy rolę przyjaźni w Twoim życiu. Pomoże Ci zatrzymać się i dostrzec piękno otaczającego Cię świata.

Biżuteria dla znaku zodiaku Byk od Craftmeout:

l  Bransoletka "Turmalin"

l  Bransoletka - kamień naturalny "Szary Agat"


Bliźnięta - 21 maj - 21 czerwca

Te osoby to czyste Powietrze, które zresztą reprezentują. Lekkie i nieodgadnione. Są wszędzie. Jednocześnie są tajemnicze. Z pewnością cechuje je wyjątkowa inteligencja oraz niezaspokojona ciekawość świata i żądza wiedzy. Bardziej niż świat transcendentny interesuje ich technologia, osiągnięcia i kierunek, w którym podąża świat. Przedstawiciel Bliźniąt chciałyby być wszędzie w jednym czasie, dowiedzieć się wszystkiego, wszystko zobaczyć.

Ta ciekawość świata i ludzi powoduje, że tym osobom trudno zagrzać miejsca. Pędzą. Nie lubią stabilizacji, która przejmuje je wręcz paraliżującym strachem.  Ten pęd widać także w ich uczuciach, które zmieniają się niczym w kalejdoskopie. Bliźnięta potrafią śmiać się i płakać w jednym momencie. 

Labradoryt i Hematyt wspomagają energię zodiakalnych Lwów

Kamienie dla znaku zodiaku Bliźnięta:

Agat - wzmocni Twoje wielopłaszczyznowe myślenie i wrodzoną inteligencję. Szybciej przyswoisz wiedzę, która przecież dla Ciebie jest wartością bezcenną.

Jaspis - ukoi Cię, pozwoli złapać odrobinę oddechu w wiecznym pędzie. Wiemy, że go lubisz, jednak czasem zajmowanie się wieloma rzeczami jednocześnie jest stresujące. Jaspis pomoże Ci złapać równowagę w życiu oraz znaleźć cenny balans pomiędzy wszystkim  jego aspektami.

Biżuteria dla znaku zodiaku Bliźnięta od Craftmeout:

l  Bransoletka - kamień naturalny "Onyks , Jaspis Szary, Hematyt "

l  Bransoletka - kamień naturalny - Agat "Naturalnie"
Rak - 22 czerwca - 23 lipca

Jeden z najbardziej wrażliwych znaków Zodiaku, a jego żywiołem jest woda. Jego przedstawiciele są niezwykle wrażliwi, kierują się uczuciami oraz intuicją, która ma decydujący wpływ na wiele ich decyzji. Żyją w świecie fantazji, są blisko natury, z którą tworzą symbiozę. Raki są opiekuńcze. Czasami nawet za bardzo, czym mogą irytować otoczenie. 

Ich emocjonalność powoduje, że często żyją przeszłością. Nie mogą uwolnić się od sytuacji i uczuć, które już przeżyli. Nieustannie rozpamiętują porażki i konflikty, co je przygnębia i stresuje. 

Turkus afrykański w połączeniu z Onyksem jest stworzony dla osób spod znaku Wagi, Koziorożca i Ryb

Kamienie dla znaku zodiaku Raka:

Kamień księżycowy - jest on dla Ciebie stworzony. Kierujesz się intuicją, a on ją wzmacnia. Wyostrzy Twoje zmysły. Jednocześnie wprowadzi życie uczuciowe na falę harmonii, pozwoli pogodzić się z przeszłością i puścić ją wolno. 

Jaspis - czasami pewnie brakuje Ci realnego spojrzenia na świat. Jaspis sprowadzi Cię na ziemię, gdy będziesz tego potrzebować. Wprowadzi trochę realizmu do Twojego życia, pozwoli spojrzeć na sprawy obiektywnie, dzięki czemu stworzy harmonię w Twojej duszy i spokój w Twoim umyśle.

Perła - wzmocni Twoją lojalność, wierność i emocje. Dzięki niej spojrzysz na świat optymistycznie, pozwolisz odejść przeszłości i nauczysz się cieszyć z tego, co już osiągnąłeś drogi Raku.

Biżuteria dla znaku zodiaku Rak od Craftmeout:

l  Naszyjnik - choker - perła "Z monetą rzymską".

l  Pierścionek - kamień księżycowy - kamień naturalny "Księżyca moc "
Lew - 23 lipca - 22 sierpnia

Niemal każdy Lew to król...towarzystwa. Lubi błyszczeć i być w centrum uwagi, w czym pomaga mu inteligencja i niesamowite poczucie humoru. Jest doskonałym przyjacielem - lojalnym i wiernym. Tryska energią i pewnością siebie, które sprawiają, że w życiu osobistym i zawodowym nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Miłość własna bywa wadą i przeszkodą w relacjach społecznych. Lew bywa bowiem butny i trudno go przekonać do zmiany stanowiska. Tak, jak lubi brylować, tak uwielbia dominować, dlatego może być trudnym partnerem życiowym.

Ametyst kocha zodiakalne Ryby

Kamienie dla znaku zodiaku Lew:

Tygrysie Oko - Jeśli jesteś silnym i bezkompromisowym Lwem, ten kamień będzie wręcz dla Ciebie stworzony. Otworzy Ci oczy i wzmocni obiektywizm. Podejdziesz spokojnie do sytuacji konfliktowych i łatwiej wczujesz się w drugą stronę. Zobaczysz siebie jej oczami, wsłuchasz się w inne racje i argumenty. Wiesz przecież, że warto.

Rodonit - sprzyja nawiązywaniu i utrzymywaniu głębokich relacji głównie osobistych. Pomaga zrozumieć przyjaciół i partnera, wczuć się w ich uczucia. Przełamie nieco Twoją koncentrację na własnej osobie, pobudzając empatię w stosunku do bliskich.

Biżuteria dla znaku zodiaku Lew od Craftmeout:

l  Bransoletka - zestaw - kamień naturalny - Rodonit - Dumortrieryt - Lapis Lazuli " Chmura i róż" .

l  Bransoletka Men - kamień naturalny - Tygrysie Oko - Jaspis - Hematyt " Turquoise Tiger "
Panna - 23 sierpnia - 22 września

Perfekcjonistka, która lubi zasady, reguły i rutynę. Świat Panien jest poukładany, bo w takim czują się stabilnie, spokojnie i bezpiecznie. W takim otoczeniu rozkwita ich empatia i altruizm. Są lojalne i przyjacielskie. Przedstawiciele tego znaku są doskonałymi partnerami - wiernymi i oddanymi. Są konsekwentni w działaniu, dlatego są doskonałymi pracownikami. Inteligentni i dociekliwi dochodzą do wysokich stanowisk.

Jednak w ich życiu brak głębokich uczuć. Są na wskroś racjonalni, co może wpływać na ich relacje z najbliższymi.  Jako perfekcjoniści są pedantyczni w domu, co wprawia wszystkich domowników niemal w konsternację.

Kamienie dla znaku zodiaku Panna:

Tygrysie Oko buduje determinację Lwów

Jaspis - jeśli jesteś spod znaku Panny, wiesz, jak trudno znaleźć równowagę, gdy tak wiele od siebie wymagasz. Ten kamień Ci w tym pomoże. Wprowadzi harmonię do Twojego wnętrza, odzyskasz spokój i równowagę ducha. Jednocześnie będzie sprzyjał nawiązaniu przyjaźni i zacieśnianiu kontaktów międzyludzkich, które są dla Ciebie niezwykle ważne. 

Lapis lazuli - wzmocni Twoją empatię, altruizm i wrodzone dobro. Jednocześnie ułatwi Ci zachowanie racjonalnego balansu pomiędzy poświęceniem, a Twoimi potrzebami. Co więcej, pozbawi Cię stresu, niepokoju i wprowadzi na wody optymizmu.

Biżuteria dla znaku zodiaku Panna od Craftmeout:

l  Naszyjnik typu choker - kamień naturalny - Lapis Lazuli " Blue Angel "

l  Bransoletka - kamień naturalny "Onyks matowy, Jaspis Dalmatyński, Hematyt"
Waga - 23 września - 22 października

Każda Waga kocha sztukę, dlatego żyje w nieco nierealnym świecie. Dąży do pełnej harmonii każdego aspektu. Jest przekonana, że wszystkie elementy w otoczeniu powinny ze sobą współgrać. Jest niezwykle sprawiedliwa i podejmuje decyzje po dokładnej analizie faktów, co ma dla niej kolosalne znacznie. Każdy przedstawiciel tego znaku jest taktowny i pełen uroku osobistego, czym zdobywa otoczenie. 

Nie lubi konfliktów, co może prowadzić czasami do rezygnacji z własnych planów i marzeń.  Czasami ma też problemy z podejmowaniem decyzji, co jest efektem strachu przed konsekwencjami, których nie jest w stanie przewidzieć.

Agat Indyjski jest stworzony dla ciekawskich osób spod znaku Byka, Bliźniąt, Strzelca oraz Wodnika

Kamienie dla znaku zodiaku Waga:

Turkus - do nikogo nie pasuje on tak bardzo jak do Ciebie. Kamień ten łagodzi konflikty, pomaga w sprawiedliwym osądzie. Wyciszy też Twój gniew, ale też ochroni Cię złymi emocjami innych.

Turmalin - ukoi Twoje nerwy, uspokoi i zapewni błogi sen. Ochroni Cię przed konfliktami. Jednak nie tylko - pobudzi także wyobraźnię i kreatywność, a to dla Ciebie - Wago ważny aspekt.

Biżuteria dla znaku zodiaku Wagi od Craftmeout:

l  Pierścionek - kamień naturalny " Turkus Afrykański "

l  Zestaw bransoletek - kamień naturalny "Turkus Afrykański "
Skorpion - 23 października - 21 listopada

To jeden z najbardziej dominujących znaków Zodiaku.  Jest niezwykle odważny i wytrwały. Uwielbia podejmować decyzję, zwłaszcza te błyskawiczne, dlatego sprawdza się w sytuacjach kryzysowych. Nie boi się wyzwań, a do każdego zadania podchodzi z niezwykłą determinacją i zaangażowaniem. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Bywa jednak nadmiernie ambitny, a konsekwencja w realizacji zadań bywa uciążliwa i czasami nie przysparza mu przyjaciół. Chociaż Skorpion i tak nie bardzo o nich dba. Jest nieufnym samotnikiem i trudno mu nawiązać głębokie relacje.

Kamienie dla znaku zodiaku Skorpion:

Rodonit - jeśli jesteś gwałtownym Skorpionem, Rodonit pomoże Ci poradzić sobie z przeszłością i trudnymi emocjami. To także kamień przyjaźni i miłości, wesprze Cię więc w nawiązywaniu i utrzymywaniu głębszych relacji. 

Hematyt - doda Ci sił i energii zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, z których nie będziesz widział wyjścia. On Ci pomoże, rozjaśni umysł, pozwoli spojrzeć trzeźwo na sprawy i oddzielić emocje od faktów.

Biżuteria dla znaku zodiaku Skorpion od Craftmeout:

l  Bransoletka - kamień naturalny - Onyks - Hematyt " Classy"

l  Bransoletka - kamień naturalny "Opal Peruwiański, Onyks "
Strzelec - 22 listopada - 21 grudnia

Jeden z bardziej radosnych i optymistycznych Znaków Zodiaku. Jest towarzyski, łatwo zjednuje sobie ludzi niekwestionowanym urokiem osobistym. Jest dowcipny, bryluje na imprezach i uwielbia to. Tak samo kocha podróże i zdobywanie nowych doświadczeń, co zaspokaja jego głód wiedzy.

Jest jednak nieco próżny, co nie zawsze zjednuje mu przyjaciół. Czasem zbyt beztroski może zapominać o przyszłości, dlatego życie z nim bywa trudne i nieprzewidywalne.

Kamienie dla znaku zodiaku Strzelec:

Ametyst - Jeśli jesteś zodiakalnym Strzelcem, to ten kamień wzmocni Twoją intuicję i otworzy Cię na świat. Jednocześnie wzmocni Twoje zaufanie do ludzi. Przywróci harmonię i pozwoli Ci odnaleźć priorytety.

Agat - jako pełen energii Strzelec wiesz dobrze, jak trudno Ci się czasem skoncentrować i jak wiele rzeczy “Ci umyka”. Z pomocą przyjdzie Ci właśnie ten kamień. Uspokaja i harmonizuje. Pozwala skupić się na rzeczach najważniejszych, wzbogaci też życie wewnętrzne.

Biżuteria dla znaku zodiaku Skorpion od Craftmeout:

l  Pierścionek - Ametyst - kamień naturalny " Lawendowe oczko "

l  Bransoletka - kamień naturalny - Agat - Hematyt "Delikatna"
Koziorożec - 22 grudnia - 19 stycznia

Ten Znak Zodiaku mocno stąpa po ziemi. Jest realistą w każdym calu. Potrafi wydawać sprawiedliwe osądy i podejmować właściwe decyzje dzięki swojemu analitycznemu umysłowi. Jest pracowity i zdeterminowany, dlatego konsekwentnie dąży do celu zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Jednak jego zaangażowanie niezwykle często jest równoznaczne ze zbytnią ambicją i pracoholizmem, w którym się zatraca. To wpływa negatywnie na jego związki rodzinne.

Kamienie dla znaku zodiaku Koziorożec:

Hematyt - wesprze Cię, jeśli tylko zabraknie Ci sił w dążeniu do celu. Wzmocni Twoją determinację i konsekwencję. Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych i zadań zbyt trudnych.

Onyks - to siła i wytrwałość, których pewnie pożądasz jako Koziorożec. Często bierzesz na siebie najtrudniejsze zadania, które wymagają niesamowitego poświęcenia i stanowczości. Jeśli Ci ich zabraknie, onyks Cię wesprze.

Biżuteria dla znaku zodiaku Koziorożec od Craftmeout:

l  Pierścionek elastyczny - kamień naturalny "Hematyt z Onyksem"

l  Zestaw bransoletek Men "Dwa Onyksy z Hematytem"Wodnik - 20 stycznia - 18 lutego

Wodnik to przywódca i idealny lider. Lubi dominować i kierować ludźmi, ale też nadaje się do tego. Potrafi podejmować decyzje. Robi to szybko i zazwyczaj bezbłędnie. Doskonale czuje się w sytuacjach kryzysowych. Jest także sprawiedliwy, towarzyski i życzliwy, dlatego sprawdza się na kierowniczym stanowisku.

Jednocześnie odczuwa silną potrzebę niezależności. Ma problemy z autorytetami - na jego szacunek trzeba sobie zasłużyć. To powoduje, że bywa buntowniczy i ma trudności z dostosowaniem się do ogólnych zasad i reguł panujących w mikrospołecznościach.

Kamienie dla znaku zodiaku Wodnik:

Agat - jeśli jesteś Wodnikiem, to agat pomoże Ci w realizacji Twoich aspiracji przywódczych. Będzie wspierał Twoje relacje z podwładnymi, da Ci oparcie  w sytuacjach konfliktowych, wzmocni Twoją towarzyską naturę, dzięki której będziesz też szanowany, nie tylko słuchany. 

Lapis Lazuli - ukoi Cię, uspokoi nerwy, pozwoli panować nad stresem w sytuacjach konfliktowych i kryzysowych. Dzięki niemu łatwiej będzie Ci osiągnąć kompromis i zaakceptować odmienne zdanie zarówno współpracowników, jak i domowników.

Biżuteria dla znaku zodiaku Wodnik od Craftmeout:

l  Bransoletka - kamień naturalny " Lapis Lazuli, Jadeit "

l  Bransoletka - kamień naturalny - Agat, Hematyt " Pomarańcz"Ryby - 19 lutego - 20 marca

Ryby to artystyczna dusza. Są niezwykle wrażliwe na piękno, żyją w świecie emocji. Są pełne empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka. Współczujące i altruistyczne Ryby mają skłonności do poświęceń i do brania na swoje barki zbyt wiele. Są pracowite i kreatywne.

Kierując się emocjami, bywają jednak przewrażliwione i łatwo je urazić, co od razu prowadzi do obniżenia poczucia własnej wartości i pewnego rodzaju traumy. Dlatego ciężko im nawiązywać głębokie relacje.

Kamienie dla znaku zodiaku Ryby:

Turkus - ochroni Cię przed negatywnymi emocjami, pomoże pozbyć się urazów i traum i odbudować poczucie własnej wartości. Dzięki niemu słowa nie będą już tak ranić.

Ametyst - to kamień, który doda Ci sił i wiary we własne możliwości. Wzmocni Twoją odwagę i odporność w trudnych sytuacjach. Pomoże Ci odzyskać równowagę i wewnętrzny spokój.

Biżuteria dla znaku zodiaku Ryby od Craftmeout:

l  "Mapa świata - Turkus Afrykański" - naszyjnik - choker

l  Pierścionek - Ametyst - kamień naturalny " Lawendowe oczko "

 Tak oto doszliśmy do końca naszej listy. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkim Zodiakom równowagi i harmonii w życiu.

Życzymy powodzenia Wam wszystkim:).

Produkt dodany do ulubionych

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych użytkownika.