Kolczyki pozłacane ze stali szlachetnej

Kolczyki "Etna" - kolczyki... Kolczyki "Etna" - kolczyki... 2
 • Nowy
Ostatnie sztuki w magazynie
Eleganckie kolczyki z przywieszonym surowym, czarnym Turmalinem.Kolczyki typu sztyft, w bardzo prostej formie.Właściwości czarnego Turmalinu - Jest to kamień o niezwykłej mocy.Ochrania nas przed negatywnymi ludźmi oraz wampirami energetycznymiWpływa na czystość umysłu, poprawia koncentracje i pamięć.Łagodzi stres , usuwa lęki.Kolczyki wykonane są...
Wiszące kolczyki "La Bella"... Wiszące kolczyki "La Bella"... 2
 • Nowy
Available
Przepiękne, wiszące kolczyki, zapinane na klasyczny sztyft.Bardzo kobiece kolczyki, z oryginalnymi zdobieniami. Wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej, pozłacanej innowacyjną metodą, która zapewnia trwałość powłoki. Kolczyki są bezniklowe, nie uczulają.Nie farbują skóry. 
Kolczyki "Etna Pearls " -... Kolczyki "Etna Pearls " -... 2
 • Nowy
Available
Eleganckie kolczyki z przywieszoną przepiękną, bardzo oryginalną perłą słodkowodną. Kolczyki typu sztyft, w bardzo prostej formie.Kolczyki wykonane są najwyższej jakości stali szlachetnej, pozłacanej innowacyjną metodą, która zapewnia trwałość produktu.Nie czernieją, nie uczulają, są bez niklowe.
Kolczyki "Etna" - kolczyki... Kolczyki "Etna" - kolczyki... 2
 • Nowy
Available
Duże, ale zarazem bardzo lekkie, ponieważ są dmuchane w środku.Wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej pozłacanej specjalną metodą złocenia, która zapewnia trwałość produktu.Kolczyki są wodoodporne, bez niklowe, a więc nie uczulają, nie czernieją, nie pozostawiają ciemnych śladów na skórze.pakowane w pudełko typu eco ze złotym logo Craft Me Out.
Kolczyki "Peridot hoop" -... Kolczyki "Peridot hoop" -... 2
 • Nowy
Available
Delikatne, kobiece kolczyki z zawieszony mini obręczami wykonanymi z naturalnego Oliwinu.Oliwin - symbolizuje sławę. Kamień szczęścia. Zwiększa cierpliwość i asertywność.Pomaga w zachowaniu równowagi emocjonalnej. Leczy zranione ego.
Kolczyki " Lazuryt " -...
 • Nowy
Available
Delikatne, kobiece kolczyki z kosteczkami z naturalnego Lapis Lazuli (Lazurytu)Właściwości Lapis Lazuli (Lazuryt)  - Wspiera kontrolę nad swoim życiemPomaga dostrzec swoje wewnętrzne piękno. Działa wyciszająco oraz łagodzi stres.
Kolczyki "Elipsy" - stal... Kolczyki "Elipsy" - stal... 2
 • Nowy
Available
109,00 zł
Kolczyki w kształcie bardzo modnej elipsy.Kolczyki ze stali szlachetnej bardzo wysokiej jakości, pozłacane.Są bez niklowe, wodoodporne. Nie farbują skóry.Pakowane są w pudełko typu ecoze złotym logo Craft Me Out.
Kolczyki "Puff Heart" -... Kolczyki "Puff Heart" -... 2
 • Nowy
Available
Przepiękne kolczyki typu sztyfty. W kształcie serca, wyraźne, przepięknie zdobione.Idealne do sportowych jak i eleganckich stylizacji.Wykonane z najlepszej jakości stali szlachetnej, pozłacanej innowacyjną metodą złocenia, które jest bez niklowe, nie ściera się, nie farbuje skóry. Kolczyki są wodoodporne. Pakowane w pudełko typu ecoze złotym logo Craft Me...
Kolczyki sztyfty "Flowers"... Kolczyki sztyfty "Flowers"... 2
 • Nowy
Available
Przepiękne kolczyki typu sztyft, w kształcie kwiatów.Wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej, pozłacanej innowacyjną metodą złocenia, która nie ściera się. Powłoka jest bardzo trwała, wodoodporna. Kolczyki są bez niklowe. Pakowane są w pudełko typu ecoze złotym logo Craft Me Out.
Kolczyki "Bye bye chaos" -... Kolczyki "Bye bye chaos" -... 2
 • Nowy
Available
Kolczyki z ozdobnym Labradorytem.Labradoryt - Uwalnia od natłoku dręczących myśli. Przywołuje jasność umysłu.Pomaga walczyć z frustracją. Dodaje odwagi. Pomaga w pozbyciu się nieśmiałości.Kolczyki wykonane są z najwyższej jakości stali szlachetnej, pozłacanej specjalną metodązwaną PCV, która sprawia, że nie czernieją, nie farbują skóry, są wodoodporne....
Kolczyki "Citrine power" -... Kolczyki "Citrine power" -... 2
 • Nowy
Available
119,00 zł
1 Opinie
Kolczyki z zawieszoną kostką z naturalnego Cytrunu.Wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej, pozłacanej.Nasze kolczyki są bez niklowe, nie czernieją, są wodoodporne.
Kolczyki "Starlight Pearl"... Kolczyki "Starlight Pearl"... 2
 • Nowy
Ostatnie sztuki w magazynie
Kolczyki z przepięknymi gwiazdkami wypełnionymi masą perłową.Wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej złoconej innowacyjną metodą, która zapewnia trwałość powłoki.Kolczyki są bez niklowe, nie uczulają.
Kolczyki "Boho pink" -... Kolczyki "Boho pink" -... 2
 • Nowy
Available
Delikatne, kobiece kolczyki z naturalnym Rodonitem.Rodonit - Uzdrawia duchowe rany. Pomaga w podejmowaniu decyzji i pozbyciu się wątpliwości. Uczy łapania dystansu i spoglądania na sprawy z różnej perspektywy. Wspiera w smutku, stresie i przy problemach z nauką.Kolczyki wykonane są z najwyższej jakości stali szlachetnej pozłacane innowacyjną metodą, która...
Kolczyki "Boho Baby" - stal...
 • Nowy
Ostatnie sztuki w magazynie
Przepiękne kolczyki ze zdobieniem w stylu boho, wypełnione masą perłową. Kolczyki wykonane są z najwyższej jakościstali szlachetnej, pozłacanej specjalną, innowacyjną metodą ,która zapewnia trwałość powłoki.Złocenie nie ściera się ani nie ciemnieje przy codziennym użytkowaniu.W dodatku jest ona bezniklowa, nie uczula.
Kolczyki "Vintage love" -...
 • Nowy
Available
Wiszące kolczyki w kształcie z serca z masą perłową.Delikatne i bardzo kobiece. Vintage vibe.Idealne dopełnienie eleganckiej stylizacji.Kolczyki wykonane są z najwyższej jakościstali szlachetnej, pozłacanej specjalną, innowacyjną metodą ,która zapewnia trwałość powłoki.Złocenie nie ściera się ani nie ciemnieje przy codziennym użytkowaniu.W dodatku jest...
Kolczyki z kłódką "Lock me"... Kolczyki z kłódką "Lock me"... 2
Available
Nieregularne, oryginalne kolczyki.Kłódka z mini Turmalinem czarnym po jednej stroniei Turmalin czarny z zawieszonym łańcuszkiem zakończonym drobnym Turmalinem czarnym.Turmalin - Kamień kobiecej energii.Chroni pole energetyczne. Przywraca stabilność oraz równowagę.Wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza. Rozwiewa uczucie strachu.
Kolczyki "Pearl drop" -... Kolczyki "Pearl drop" -... 2
Available
Kolczyki wykonane z delikatnych ogniwek, na których zawieszone są perełki słodkowodne.Delikatne, kobiece, idealnie pasujące jako dodatek ślubny lub ot tak , po prostu na co dzień do każdej stylizacji.Perła słodkowodna - Przynosi radość i dobra materialne.Sprowadza mądrość oraz opanowanie. Idealne dla osób poszukujących wewnętrznego spokoju i skupienia.
Kolczyki "Little love" -... Kolczyki "Little love" -... 2
Available
Delikatne kolczyki typu sztyfty, w kształcie łezki. Idealne do mocnych naszyjników, jak i spokojnych, klasycznych stylizacji. Wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej, pozłacanej innowacyjną metodą zapewniającą trwałość powłoki, która nie ściera się, nie farbuje skóry.Kolczyki są bez niklowe. 
Kolczyki sztyfty "Muse" -... Kolczyki sztyfty "Muse" -... 2
Available
Kolczyki typu sztyft z ozdobną, gniecioną blaszką. Wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej, pozłacanej innowacyjną metodą zapewniającą trwałość powłoki, która nie ściera się, nie farbuje skóry.Kolczyki są bez niklowe. 
Kolczyki "Classy Valentine"... Kolczyki "Classy Valentine"... 2
Available
Kolczyki typu sztyft, w kształcie falistego, niedomkniętego koła, w formie łezki. Kolczyki wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej, pozłacanej innowacyjną metodą zapewniającą trwałość powłoki, która nie ściera się, nie farbuje skóry.Kolczyki są bez niklowe. 
Kolczyki "Love addict" -... Kolczyki "Love addict" -... 2
Available
Kolczyki typu sztyft.Spore, gniecione, niedomknięte koła.Wyglądają na masywne, ale są bardzo lekkie.Wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej, pozłacanej innowacyjną metodą zapewniającą trwałość powłoki, która nie ściera się, nie farbuje skóry.Kolczyki są bez niklowe. 
Kolczyki "Inner eye" -...
Available
Wiszące kolczyki, z ozdobną blaszką z symbolem trzeciego, ochronnego oka, który w jego środkowej części wysadzany jest cyrkonią.  Kolczyki wykonane są z najwyższej jakości stali szlachetnejzłoconej innowacyjną metodą, która zapewnia trwałość powłoki.Kolczyki są bez niklowe.
Pokazano 1-24 z 73 pozycji
Produkt dodany do ulubionych

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych użytkownika.